מערכות מולטימדיה וסטריאו לרכב

לרשותכם רשימת מוסכים מובילים המתמחים בתחום מערכות המולטימדיה והשמע לרכב.
מוסכים אלו נבחרו בקפידה ומעניקים ללקוחות אוטו טייר שלל הטבות וקופונים בנוסף לשירות מצוין ומחיר הוגן.

מערכות סטריאו ומולטימדיה לרכב - כל מה שצריך לדעת

מדריך למתחילים למערכות סטריאו ומולטימדיה לרכב

ישנן דרכים רבות לשדרג את מערכות השמע והמולטימדיה  אבל אפילו Newbie יכול לקפוץ הזכות עם המידע הנכון.

אם אתה Newbie הכולל לעולם של מערכות שמע לרכב, אז יש רק עובדה מפתח אחד שאתה צריך להיות מודע.


זו לא איזו נוסחה ביזנטית המשמשת לחישוב רמות כוח רמקולים או עמדות דובר אופטימלי. זה לא צריך לעשות שום דבר עם סחיטה כל פיסת האחרונה של קבלים אודיו לרכב, או הוספת סוללה נוספת.


זה אפילו לא טיפ חם שבו אתה יכול לקבל את המחירים הזולים ביותר על ציוד אודיו.


הדבר החשוב ביותר לזכור הוא כי סטריאו המכונית שלך כנראה לא נשמע טוב כמו שאתה עלול לחשוב שזה עושה. וזה לא משפט שיפוטי. העובדה היא כי מערכת הקול הוא אחד המקומות OEM כי כמעט הזנחה אוניברסלית בשם רווחים גבוהים יותר, ורוב האנשים אפילו לא מבינים מה הם חסרים.


אם המכונית סטריאו נשמע בסדר מספיק עבור אנשים, אז זה כל יצרני ציוד מקורי הם בדרך כלל מחפשים. גם המפעל מותקן "פרמיה מערכות קול" בדרך כלל לא עד טבק.


אז איך אתה יכול לדעת אם אודיו המפעל שלך צריך טיפול אוהב עדין קצת? הנה מבחן שרק מישהו יכול לעשות:


לכי לשבת במכונית שלך, לסגור את הדלתות, ולמתוח את החלונות.

שים את הדיסק האהוב עליך והפעל את אמצעי האחסון. אל תפחד ללכת גבוה יותר ממה שאתה עושה בדרך כלל, אבל אנחנו לא מדברים "מכה את עור התוף" גבוה.

הקשב למוסיקה.

אתה מקשיב כמה דברים שונים, ואתה לא צריך להיות מומחה audiophile להרים עליהם.


אם אתה מוצא את עצמך הופך את הטרבל בשל חוסר בהירות, זה משהו שדרוג יכול לתקן.


מצד שני, אם אתה מוצא את עצמך מפנה את הבס רק כדי לקבל את הצליל חלול או ריק, זה גם משהו שדרוג יכול לתקן.


אם המוסיקה נשמע מעוות כאשר נפח הוא גבוה מאוד, זה דבר אחר שאתה יכול להתמודד עם קצת tinkering.


אז איפה אתה מתחיל? ישנן דרכים רבות ושונות עבור Newbie לקרוע לתוך מערכת שמע כדי לשדרג את המערכת, ולכן יש קומץ של שאלות שיכולות לעזור לך להגדיר את הנתיב הנכון:


עד כמה חשוב התקציב שלך? האם יש לך הרבה כסף להוציא על שדרוגים?

האם ברצונך לשפר את הקול שלך תוך שמירה על הסטריאו של המפעל?

האם אתה מעדיף להפעיל את הסטריאו במפעל ולהתחיל טרי?

כמה חשוב בס?

האם אתה אוהב להאזין למוסיקה שלך בקול רם?

אתה עלול להיות מופתע איך מעשה פשוט של pondering אלה חמש שאלות יהיה להגדיר אותך על הכביש לבניית מערכת שמע גדולה המכונית.


02

של 07

שדרוגים לרכב הם מודעת תקציב מודעת

רמקולים לרכב

הוספת רמקולי סטריאו למפעל יכולה להיות בעלות נמוכה כדי לשפר את איכות הצליל של מערכת סטריאו לרכב. תמונה באדיבות JVC אמריקה, באמצעות Flickr (Creative Commons 2.0)

הדבר הגדול על אודיו המכונית היא כי אין דרך נכונה או לא נכונה ללכת על זה, ואת הדבר הטוב ביותר על מערכות שמע במפעל זה רק על כל רכיב אתה מחליף מייצג לפחות שיפור שולי.


אם אתה עובד על תקציב הדוק, אז יש עדיין כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשפר את הקול שלך. אתה יכול גם להחליף רכיב אחד בכל פעם, כמו התקציב שלך מאפשר, ובסופו של דבר תהיה לך מערכת מותאמת אישית המכונית קול.


אם אתה הולך לעקוב אחר פיסת, תקציב בהכרה, אז זה רעיון טוב לתכנן מפת דרכים עבור מה שאתה רוצה את מערכת סיים כדי להיראות. אם אתה עושה את זה, אז אתה תהיה בסופו של דבר עם רכיבים כי כל עבודה ממש טוב ביחד.


מקום אחד טוב למתחילים מודעים התקציב להתחיל הוא הדוברים. רמקולים במפעל הם בדרך כלל אנמי למדי, אז אתה עשוי להבחין בשיפור גדול למדי של הקול שלך פשוט על ידי החלפת הרמקולים הקדמיים שלך.


קבוצה הגון של רמקולים הקדמי יכול רק להגדיר אותך בחזרה 50 $. הרמקולים רכיב לספק אפילו צליל טוב יותר, אבל זה שדרוג מסובך יותר, כי הוא טוב יותר עם סטריאו לרכב חדש.


אם אתה מחליט לרדת על רמקולים חדשים, זה רעיון טוב כדי לוודא שהם יעבדו עם יחידת הראש הקיים שלך. ואם אתה מתכנן לשדרג את יחידת הראש שלך בעתיד, אתה רוצה לקחת את זה בחשבון גם כן.


03

של 07

מפעל שדרוג סטריאו

מגבר אודיו לרכב - -

מגבר עם הרמקולים ברמת הקלט יאפשר לך לשאוב את עוצמת הקול מבלי לקרוע את סטריאו המפעל. תמונה באדיבות JVC אמריקה, באמצעות Flickr (Creative Commons 2.0)

לכל אחד יש דעות שונות על אודיו לרכב, וכמה אנשים בדיוק כמו המראה של הסטריאו במפעל שלהם. אם יש לך מכונית מודל מאוחר עם מערכת infotainment משולבת, זה יכול גם להיות קשה מאוד לשדרג את הסטריאו. בכל מקרה, ישנן מספר דרכים לשפר את מערכת הקול במפעל מבלי לגעת ביחידת הראש.


הצעד הראשון הוא תעלה רמקולים המפעל שלך ולהחליף אותם עם יחידות פרמיה. רמקולים פרימיום עשויים מחומרים באיכות גבוהה יותר, כך שהם נשמעים טוב יותר לה

      


 


טואול - אתרים באינטרנט