077-7296731צמיגים טלפון


המחירים המופיעים באתר תקפים לרכישה דרך אתר אוטוטייר בלבד ושונים מהמחירים בפנצריות

פחחות וצבע לרכב

לרשותכם רשימת מוסכים מובילים המתמחים בתחום כיוון הפרונט לרכב.
מוסכים אלו נבחרו בקפידה ומעניקים ללקוחות אוטו טייר שירות מצוין ומחיר הוגן.

פחחות וצבע לרכב

צבע לרכב
פחחות לרכב

פחחות וצבע לרכב

לפני שמתחילים לבצע עבודות פחחות וצבע לרכב יש לבדוק בדיוק מה אתם רוצים לעשות והאם ניתן לעשות זאת לבד.

 פחחות וצבע לרכב - כאן מפורטות 10 עצות נהדרות עבור ביצוע תיקוני פחחות וצבע באופן עצמאי

אז האם אתה מעדיף לעבוד על המכונית שלך עצמך? האם אתה אוהב את הרעיון של להיות מסוגל לתקן מגוון רחב של בעיות פחחות ובצע באופן עצמאי? האם אתה שואף להיות מקצוען בתחום הפחחות לרכב? צבע לרכב? אם ענית כן על שאלות אלו אז עצות אלה בדיוק מה שאתה צריך עבור על מנת להתחיל את שיפוץ הרכב בצורה יעילה. הערה: אל תשכח שבטיחות קודמת לכל ולכן אנו ממליצים תמיד ללבוש משקפי מגן וביגוד מתאים בעת ​​עבודה על הרכב שלך, להבין את כל אמצעי הזהירות שיש לקחת בעת העבודה עם חומרים רעילים או קורוזיביים שצבע לרכב מכיל אותם.

פחחות וצבע - מילוי שריטות, פגמים ושקעים בצבע הרכב

מומלץ לרכוש צבע מילוי איכותי בעל סמיכות גבוהה.


עבור מילוי שקעים ושריטות, תצטרך לרכוש חומר מילוי באיכות גבוהה על מנת שביצוע עבודת תיקוני הצבע תהיה איכותית ותמלא את גוף הרכב השרוט/פגום, מומלץ בנוסף לרכוש לוח ערבוב להכנת הצבע. אין לדלג על הכנה קפדנית של הצבע, זהו החלק החשוב ביותר.

פחחות וצבע לרכב - תאורה מתאימה

כשמדובר במילוי של שקע או עבודה על תיקון צבע, תאורה נכונה ומתאימה חשובה מאוד. ודא כי סביבת שלך מאירה באור בהיר עם אורות חזקים אשר יכולים בקלות להאיר כל סדק או פגם לפני שתתחיל לעבוד. המלצתנו הינה עבודה עם תאורת LED  מתאימה.

פחחות וצבע לרכב - תיקוני גוף שלמים

תיקוני גוף רבים ברכב ידרושו ממך לתקן מחדש קטעים שלמים של המכונית שלך. ברגע שיש להתאים את הצבע (עדיף ללכת ישר ליצרן עבור צבע), צריך מרסס צבע באיכות גבוהה, רצוי עם מגע מספיק קל בקלות להחיל כמה מעילים על פני כמה ימים. יש לקחת את הזמן בכל הנוגע לשלמות הצבע שכן עדיף לצבוע את המכונית בשלבים וזאת לאחר עבודות הפחחות שתקנו את גוף הרכב. 

פחחות רכב - ליטוש המכונית

ליטוש גוף הרכב חשוב מאוד בעת תיקון שקעים, שריטות ועבודת צבע חדשה לחלקים ברכב או לכל הרכב בשלמותו. מומלץ מאוד ללטש עם כלי ליטוש המותאם לרכבים ולא בידיים שלך. ליטוש בעזרת הידיים יביא לעתים קרובות לתוצאה של חריצים וטעויות, לפעמים גם כאשר ליטוש הרכב נעשה בצורה זהירה מאוד.

פחחות וצבע - גימור וציפוי מגן לרכב

גימור וציפוי מגן לרכב משרת שני מטרות חשובות. ראשית, אם יש לך פגמים קלים מאוד או שריטות בצבע שלך, גימור וציפוי מגן לרכב בנוסף לעבודת פוליש ווקס עשויה לפתור את הבעיה, שנית, עבור פרויקטים תיקון גדול, זיגוג הוא צעד חשוב לפני צביעת הרכב מחדש.

פחחות וצבע - חידוש והחלפת פנסים

כאשר פנס נשרף או כאשר אתה רוצה תחליף המוסיף יותר נראות, ניתן להחליף את הפנסים שלך בצורה קלה ופשוטה בשימוש כלים בסיסיים. הקפד לרכוש פנסים תואמים את מודל הרכב שלך, וניתן לעיין בספר הרכב על מנת לקבל שם הדרכה בנוגע להחלפת הפנסים.

תיקון גוף הרכב - רכישת כלי ביצוע באיכות גבוהה

אם החלטתלעשות עבודה רצינית ומקיפה אשר במסגרת תיקוני פחחות וצבע מחליפים גם חלקי גוף שחוקים / חלודים אז זה כרוך בשימוש גיליון מתכת אשר בעזרתו ניתן להחליף מקטעים חלודים או לתקן נזק, לצורך כך יש לרכוש כלים מתאימים והדרכה ברמה גבוהה יותר, תיקונים אלו לא מומלצים למתחילים וכדאי להעזר במכוני פחחות וצבע מוסמכים לכך.

פחחות וצבע - החלפת מראות צד שבורות

יש בעיות במראה? מראות צד שבורות הינן אחת הבעיות הנפוצות ביותר במכונית אבל לא חייב לקחת את הרכב למכות לתיקוני פחחות וצבע לרכב כדי לתקן אותן, ניתן להזמין מראות חדשות מהיצרן או מחנויות שמוכרות מראות מתאימות לרכב שלך ולהחליף אותן ידנית.

טואול - אתרים באינטרנט