חפש
חפש


צמיגים


פנצ'ריה

פריסה ארצית

אוטו טייר עובדת בשיתוף פעולה מלא
עם 55 מרכזי התקנה בכל רחבי הארץ
להתקנה נוחה וקרובה

קרא עוד

צמיגים שירות לקוחות

שירות לקוחות

אוטו טייר מתפעלת שירות לקוחות
טלפוני הנותן מענה מקצועי ומהיר
לכל שאלה ובקשה

קרא עוד

צמיגים עם 4 שנות אחריות

4 שנות אחריות

הצמיגים הנמכרים באוטו טייר מסופקים
היישר מהיבואן הרשמי בהתאם למותג
וזוכים ל-4 שנות אחריות מיום ההתקנה

קרא עוד
צמיגים במבצע

מחיר הוגן

המחירים המופיעים באתר כוללים איזון, התקנה ומע"מ על מנת לספק ללקוחותיה שקיפות מלאה המאפשרת קניה מהנה משתלמת במיוחד

קרא עוד


צמיגים


תהליך הרכישה באתר אוטו טייר 

הינו קל ופשוט

 חיפוש מידת הצמיג לאחר בדיקה ברישיון הרכב וקבלת מגוון תוצאות מהמותגים המובילים בעולם.    בחירת הצמיג המבוקש מתוך רשימת הצמיגים המוצעת בהתאם לדרישותייך
 הצמיג ישלח מהיבואן הרשמי לפנצ'ריה הקרובה אלייך במהירות להמשך התקנה. 
 השלמת הרכבת הצמיגים כולל פירוק, איזון והרכבה. 
 קבלת חשבונית ואחריות ל-4 שנים מיבואן רשמי.  ניתן להתקשר לטלפון שירות הלקוחות לקבלת מידע נוסף על כל שאלה.צמיגים לרכב


מהפכה בענף הצמיגים לרכב! 

אוטו טייר הוקמה ליצירת שינוי בענף הצמיגים כי אנו מאמינים שמגיע לך לנסוע על צמיגים איכותיים ובטוחים יותר, 

לקבל שירות טוב ומהיר יותר וכל זה במחיר נמוך יותר. 


אז תפסיקו לחפש. תתחילו למצוא. היועצים שלנו יכולים לעזור.

אנחנו לא רק אוהבים צמיגים, אנחנו אוהבים לעזור לאנשים למצוא את מה שהם צריכים.

צמיגים

צמיגים הינם אחד המרכיבים החשובים ברכב שלכם, הצמיגים עוזרים לכם לאחוז טוב יותר בכביש, לבלום בצורה בטוחה יותר ובאופן כללי להרגיש בטוחים יותר בעת הנסיעה.
נהגים רבים מקלים ראש בנושא בחירת הצמיגים לרכב למרות שבדיקה נוספת ומעמיקה יותר מראה בבירור כי לצמיגים יש אחריות גדולה כאשר מדובר בנסיעה בטוחה על הכביש.
אז אם זה כך למה נהגים רבים לא עושים בדיקה מעמיקה לפני שהם קונים צמיגים חדשים לרכב? מטרתנו באוטו טייר הינה לספק ללקוחותיה את הצמיגים הטובים והבטוחים ביותר שיש.
כעת ניגע בכמה נקודות עיקריות אשר יש לשים עליהן את הדעת לפני רכישת צמיגים לרכב.

צמיגים - מותגים רבים ומבלבלים
בשוק הצמיגים הישראלי שצומח משנה לשנה ישנם מותגי צמיגים רבים אשר חלקם מובילים את ענף הצמיגים העולמי וחלקם רק "מתחפשים" למותגים וזאת ע"י שיווק ויחצון מצד יבואני הצמיגים הפנצ'ריות אשר עובדות עם מותגים אלו.
כולנו מכירים מותגי אלקטרוניקה ואופנה מובילים אך לרוב הנהגים לא ברור אילו מותגי צמיגים הינם איכותיים, בטיחותיים וחסכוניים, לכן הבחירה קשה יותר שכן הדבר היחיד שמוצג בפני נהג כזה הינו רק מחיר הצמיגים, דבר המקשה מאוד על הנהג בהחלטה אילו צמיגים לרכוש על מנת לקבל את יחס עלות מול תועלת הגבוה ביותר, במצב כזה של חוסר ידע על טיב המוצר אנו נוטים לרכוש את המוצר הזול יותר וזאת כי אין מודעות להבדלים הרבים בין הצמיגים לרכב ואיך הבדלים אלו באים לידי ביטוי בזמן הנסיעה.

צמיגים לרכב -  ממה מורכבים הצמיגים
בצמיגים ישנם חומרים שונים המורכבים לעיתים ביחד ולעיתים בשכבות אשר כל שכבה בנויה מתרכובת אחרת של חומרים והמטרה שלה שונה.
ההבדלים הטכנולוגיים והפיתוחיים של הצמיגים באים לידי ביטוי באיכות החומרים, הדיוק בתרכובות, כל אלו משפיעים בצורה ישירה על ביצועי הצמיג ואיכותו, ניתן לאמר באופן כללי שהצמיגים עשויים בעיקר מגומי, פלדה וניילון, היחס של השילוב ביניהם ביחד עם אופן השילוב קובע את ייעוד הצמיג, אחיזת הכביש, נוחות הנסיעה, צריכת הדלק ואורך חיי הצמיג.

צמיגים לרכב במבצע -  תאריך ייצור הצמיגים
כיום ניתן למצוא צמיגים במבצע במגוון מקומות שונים, גם אנו באוטו טייר מציעים מבצעים שווים לכל כיס על מנת שאתם תוכלו לנסוע על צמיגים איכותיים ובטיחותיים במחירים נוחים, אך יש לשים לב כי הצמיגים חדשים מבחינת השימוש בהם, בנוסף אין להרכיב צמיגים חדשים אשר תאריך הייצור שלהם עולה על 6 שנים ממועד ההתקנה שכן צמיגים לרכב אלו כבר פחות אלסטיים ויספקו ביצועים פחות טובים מאשר צמיגים חדשים מאותו הסוג.

צמיגים

צמיגים - השפעתם על צריכת הדלק

צמיגים לרכב הינם בעלי השפעה גדולה על רמת צריכת הדלק של הרכב, לכל צמיג ישנה רמה של התנגדות גלגול, למעשה התנגדות הגלגול הינו הפרמטר שקובע כמה עוצמת מנוע יש להפעיל על  מנת לגרום לרכב לנסוע, תרכובת הצמיג בי חד עם פרופיל הסולייה שלו הם אלו שיקבעו את רמת התנגדות הגלגול, ככל שהתנגדות הגלגול גבוהה יותר כך צריכת הדלק גבוהה יותר בהתאם. כיום ניתן למצוא על כל צמיג מדבקה אשר בה מופיעה רמת התנגדות הגלגול, רמה A הינה הרמה החסכונית ביותר ורמה G הינה הרמה הבזבזנית ביותר. מידע נוסף ניתן לקרוא בהסבר דירוג צמיגים EU.

צמיגים לרכב

צמיגים לרכב

צמיגים לרכב - אביזר בטיחותי

צמיגים הינם אביזרי בטיחות חשובים מאוד שכן הם אלו אשר מחברים את הרכב לכביש ודואגים שהרכב ישאר עליו בצורה בטיחותית, יוצרים את האחיזה הדרושה בפניות וסופגים מהעומס בעת בלימה ולכן לפני קניית הצמיגים יש לבדוק ולבצע השוואות בטיחות בין היצרנים והדגמים השונים המוצעים כיום בשוק.  

חברת אוטו טייר שמה לה לדגש כי הצמיגים שהיא משווקת הינם הצמיגים הבטיחותיים ביותר שניתן לרכוש בכל רמת מחיר.   

לפני רכישת הצמיגים יש לשים לב לכמה פרמטרים מרכזיים שהינם יכולת בלימת הצמיג שלרוב מעידים גם על האחיזה שלו, אורך חיי הצמיג, האם הצמיג נהנה מהתנגדות גלגול נמוכה אשר מפחיתה את צריכת הדלק ובכך למעשה מורידה את העלות הכוללת של הצמיג ביחס לצמיגים לרכב אשר אינם חוסכים בדלק.  

צמיגים לרכב במבצע

צמיגים לרכב במבצע   

כיום יש מוסכים ומשווקי צמיגים רבים והבחירה ביניהם קשה, ניתן לבחור ע"י השוואת המחיר של אותו הצמיג בדיוק בקלות רבה ע"י אתרי האינטרנט המציעים זאת, בנוסף יש לשים לב לקבלת שירות מלא כמו שניתן ע"י חברת אוטו טייר שכולל פירוק, איזון, הרכבה ושסתום.   

אוטו טייר משקיעה מאמצים רבים בניהול משא ומתן מול הספקים הגדולים בשוק על מנת לאפשר ללקוחתיה לרכוש צמיגים איכותיים במחירים הטובים ביותר האפשריים וזאת כמובן מבלי לפגוע בשירות המהיר, האמין והמקצועי.
השירות חשוב מאוד שכן הוא דואג שהצמיגים הורכבו כהלכה ובצורה בטיחותית.
באתר אוטו טייר תוכלו להנות ממגוון הצמיגים הגדול ביותר, צמיגים רבים מוצעים במבצעים חסרי תקדים ותוכלו למצוא עסקה משתלמת במיוחד בכל מידת צמיג שתחפצו בה.
צמיגים לרכב במבצע  זאת המומחיות שלנו וגם לכם מגיעה הזאת להנות מזה.
צרו קשר עם עם מוקד שירות הלקוחות שלנו או חפשו בעצמם לפי מידת צמיג או סוג הרכב שברשותכם ותראו מגוון רחב של צמיגים במבצע במחירים תחרותיים בשקיפות מלאה.


מגיע לך הטוב ביותר!

חברת אוטו טייר ממליצה לרכוש את הצמיגים האיכותיים ביותר שיש באפשרותכם לרכוש על מנת להבטיח את בטיחות הנסיעה, נוחות הנסיעה ואורך חיי צמיג ארוכים יותר שמעשית מפחיתים בטווח הארוך מעלות הצמיג.  


כיום בעקבות שינויים בשוק הצמיגים ישנה אפשרות אמיתית לרכוש צמיגים איכותיים במחירים נמוכים משמעותית משהיו ע"י השוואה נכונה בין משווקי הצמיגים השונים, יש לוודא כי המחירים כוללים שירות מלא והצמיגים בעלי 4 שנות אחריות מהיבואנים, ניתן לראות את המבצעים השונים המוצעים בכל מידה ומידה שהינכם צריכים לרכבכם ולהינות מהמאמצים שמשקיעה חברת אוטו טייר.  

לקוחות ממליצים

____________

“אני רוצה לציין שבהחלט נהניתי מהשירות ומהצמיגים החדשים שקיבלנו מכם.

השירות היה ללא רבב, הצמיגים הגיעו והותקנו בזמן, התהליך היה קל ונעים, המחיר מצוין והתקשורת אתך בטלפון ובאימייל הייתה מצוינת. 

בהחלט אמליץ עליכם לחברי.

כל טוב ותודה רבה,”

עדי. 

____________

הייתה חווית קניה מוצלחת. השוותי בין הצמיגים באתר בעצמי וראיתי שהמחירים אצלכם טובים יותר מהמחירים שקיבלתי בפנצ'רייה אחרת. קיבלתי המלצות ממוקדות ממך על זוג צמיגים ויום לאחר מכן הצמיגים כבר הורכבו על הרכב במהירות. 

בהחלט אחזור לקנות דרככם להבא ואמליץ עליכם לחבריי.
תודה!"
דניאל. 

____________

דוד שלום,

השירות שלך ושל המתקין היו מצוינים ואני חייב לציין את השיחה הראשונה שלנו, בה מיד התרשמתי שאתה קשוב וסבלני.
בהחלט אמליץ עליכם לחבריי.
תודה,"
ניר שלם. 

יש לך שאלות

זקוק לעזרה בבחירות המוצר הנכון  ביותר עבור הרכב שלך? 
לצוות המומחים שלנו יש את הידע  והתשוקה לעזור לך. 
רק תרים אלינו טלפון או תשאיר פרטים ואחד הנציגים שלנו יחזור אלייך
כי  אנחנו אוהבים לפתור בעיות של אחרים. אנו עובדים עם מיטב המותגים המובילים בעולם

צמיגים מותגים
 
מותגי צמיגים
 
צמיגי פרימיום

לרשימה המלאה של המותגים לחץ כאן

אוטו טייר מעניקה שירות עם חיוך

צריך עזרה בבחירת המוצר הנכון ביותר עבור הרכב שלך? לצוות המומחים שלנו יש את הידע והתשוקה לעזור.
פשוט הרם את הטלפון וחייג אלינו או השאר הודעה ונחזור בהקדם.
אנחנו באוטו טייר אוהבים למצוא את הפתרון הטוב ביותר לכל בעיה.
077-7296731

logo בניית אתרים