המחירים המופיעים באתר תקפים לרכישה דרך אתר אוטוטייר בלבד ושונים מהמחירים בפנצריות

צמיגים לרכב השוואת מחירים

 צמיגים לרכב - השוואת מחירים

כאן כפי שידוע לכולנו אין לבצע קניה של כמעט שום מוצר ללא ביצוע השוואת מחירים, כיום בעזרת הטכנולוגיה שרשת האינטרנט מציעה לנו ניתן לבצע השוואת מחירי צמיגים בצורה קלה ויעילה, ההשוואה יכולה להתפרס על מגוון רחב של חנויות פיזיות ואף על חנויות מקוונות כאשר ברוב המקרים החנויות המקוונות זולות יותר עקב הוצאות תפעול שוטפות נמוכות יותר.

לדעתנו בחברת אוטו טייר, יש לבצע השוואת מחירים בצמיגים לרכב ע"פ כמה פרמטרים חשובים ולא להסתמך אך ורק על העלות היבשה של הצמיג, בזמן השוואת מחירים יש לכלול את אורך חיי הצמיג ולחלק אותו בעלות הקניה, לא פעם צמיג אשר עלותו האבסולוטית גבוהה יותר מצמיג אחר מתגלה כצמיג זול יותר בעלות לק"מ שימוש שכן אורך חייו ארוך יותר.
בנוסף יש לקחת בחשבון את הערך שהצמיג נותן מבחינת נוחות נסיעה, בטיחות, הנאה מנהיגה, רעש מופחת, חסכון בדלק ועוד, רק לאחר שקלול פרמטרים אלו יש לבחור את הצמיג המשתלם ביותר עבורך כאשר מניסיוננו זהו לא הצמיג הזול ביותר ולא היקר ביותר, ברוב המקרים אלו הצמיגים אשר נמצאים במחירים הממוצעים בגודל הצמיג הרצוי.

השוואת מחירי צמיגים - השוואת אורך חיים - על בסיס מרחק

לדוגמא רביעיית צמיגים ממותג צמיגים מוביל שמחירו 2000 ש"ח ובעך אורך חיים של 80000 ק"מ עד שהוא נשחק מגלם עלות של 2.5 אג' לק"מ, לעומת זאת ניתן לקנות רביעיית צמיגים ממותג צמיגים איכותי פחות אשר מספק צמיגים בעלי אורך חיים של 40000 ק"מ ועולים 1000 ש"ח, במקרה זה מגולמת עלות של 2.5 אג' לק"מ.

בדוגמא זו ניתן לראות כי לעיתים קרובות המחיר האבסולוטי לא משקף את עלות הצמיג בפועל ולכן יש לבצע השוואת צמיגים לרכב בצורה מחושבת שלוקחת בחשבון פרמטרים שונים.

השוואת מחירי צמיגים - השוואת אורך חיי הצמיג - על בסיס זמן

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אורך חיי הצמיג מבחינת תקינתו ללא קשר לכמות הק"מ שניתן לנסוע עליו, לצמיגים יש נטייה להתייבש ולאבד מהאלסטיות שלהם, דבר זה פוגע בצורה משמעותית באחיזת הכביש, בנוחות הנסיעה וביכולת הצמיג בבלימה. צמיג יבש הינו מפגע בטיחותי חמור ויכול להיות אחד הדברים המשפיעים ביותר במבצעי חירום.

השוואת מחירים צמיגים יש לקחת בחשבון את אורך חיי הצמיג מבחינת הזמן שלוקח לו עד שהוא מתייבש ומאבד מערכו ואף נהפך לצמיג מסוכן שיש להחליפו מיד, לרוב הצמיגים הזולים יותר מתייבשים מהר יותר מכיוון שעשויים בטכנולוגיה נחותה ומחומרי גלם איכותיים פחות, זאת לעומת צמיגים ממותגים מובילים שהצמיגים שלהם מתייבשים לאחר זמן רב ובדר"כ ההתיבשות מגיעה יחד עם שחיקת הצמיג לפי ק"מ.

במקרה זה שוב יש לבדוק את מחיר הצמיג בהתאם לאורך החיים שהוא מציע שכן גם במקרים אלו עלולים הצמיגים היקרים קצת יותר להיות בעלי עלות נמוכה יותר מצמיגים זולים שמתייבשים במהירות ויש להחליפם לעיתים תכופות הרבה יותר.

צמיגים השוואת מחירים - צריכת דלק

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בזמן השוואת צמיגים הינו התנגדות הגלגול שלהם והאם הם חוסכים בדלק, ישנם צמיגים החוסכים כ-10% מצריכת הדלק של צמיגים זולים, במקרה זה ניתן לחשב בקלות כי צמיגים אלו משתלמים במיוחד שכן במצב שבו נוסעים עם צמיגים אלו כ-80000 ק"מ שהם כ-8000 ליטר דלק שנחסכו ניתן לראות שנחסכו מעל ל4000 ש"ח בתקופת השימוש בצמיגים אלו, כלומר לא רק שחסכנו בקניית הצמיגים אלה ניתן לומר שאף "הרווחנו" צמיגים אלו בחינם בחישוב הכולל.

צמיגים לרכב - השוואת מחירים - התאמה מלאה של הצמיג לרכב

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בזמן השוואת מחירים בתחום הצמיגים הינו הדרישה לצמיג מסוים, למרבית הרכבים על הכביש יש מגבלות מסוימות מבחינת עומס, מהירות והתנהגות כביש ולכן יש להשוואת בין צמיגים בעלי אותם מאייפנים ממותגים שונים שכן אין להשוות בין צמיגים ספורטיביים אשר לא ינוצלו עד תום עקב מגבלות הרכב שברשותכם לבין צמיגי נוסעים בעלי דרגות מהירות ועומס סטנדרטיות שכן צמיגים בעלי דרגות עומס ומהירות גבוהות מהממוצע נועדו בעיקר לרכבי ספורט ופרמיום, דרגות אלו מייקרות בצורה משמעותית את הצמיגים.

תחום חדש שמפתח ומהווה למעשה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר הוא צמיגי אל תקר אשר למעשה מאפשרות להמשיך בנסיעה מסוימת גם במקרה של פנצ'ר בגלגל, טכנולוגיה זו מייקרת בצורה משמעותית את הצמיג ואין להשוואת בין מחיר צמיג רגיל למחיר צמיג שמשתמש בטכנולוגיה זו.

צמיגים
צמיגים במבצע
צמיגים לרכב


               
                  

                 
                                                 


טואול - בניית אתרים