המחירים המופיעים באתר תקפים לרכישה דרך אתר אוטוטייר בלבד ושונים מהמחירים בפנצריות

מציאת צמיג לפי רכב
*אוטו טייר ממליצה לבדוק את מידת הצמיג ברישיון הרכב

אתר אוטו טייר מספק מגוון רחב של צמיגים לרכב הניתנים להתקנה בפנצ'ריות נבחרות ברחבי הארץ, באתר זה תמצאו את כל סוגי הצמיגים במבצע ותהנו ממחירים זולים משמעותית ממחירי המחירון. לאחר מציאת הצמיג המועדף עליכם, יש להתקשר למרכז ההזמנות לבדיקת זמינות הצמיג הנבחר במלאי ותיאום מועד ההתקנה. 
המחירים הינם להזמנה באתר האינטרנט בלבד כוללים מע"מ, הרכבה ואיזון ועשויים להיות שונים מהמחירים בצמיגיות הרשת.

כולנו רוצים לרכוש צמיגים איכותיים וכולנו רוצים לרכוש צמיגים בזול וכולנו רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר. 


למען זה אוטו טייר הוקמה והיום ניתן לרכוש צמיגים לרכב במבצע של מיטב יצרניות הצמיגים במחירים נמוכים משמעותית ע"י השוואת מחירי הצמיגים באתרי האינטרנט ובכך להנות מצמיגים איכותיים מבלי לשלם סכומים אסטרונומיים על אביזר בטיחותי חשוב זה. 

צמיגים לרכב - אביזר בטיחותי 

צמיגים לרכב הינם אביזרי בטיחות חשובים מאוד שכן הם אלו אשר מחברים את הרכב לכביש ודואגים שהרכב ישאר עליו בצורה בטיחותית, יוצרים את האחיזה הדרושה בפניות וסופגים מהעומס בעת בלימה ולכן לפני קניית הצמיגים יש לבדוק ולבצע השוואות בטיחות בין היצרנים והדגמים השונים המוצעים כיום בשוק. 

חברת אוטו טייר שמה לה לדגש כי הצמיגים שהיא משווקת הינם הצמיגים הבטיחותיים ביותר שניתן לרכוש בכל רמת מחיר. 

לפני רכישת הצמיגים יש לשים לב לכמה פרמטרים מרכזיים שהינם יכולת בלימת הצמיג שלרוב מעידים גם על האחיזה שלו, אורך חיי הצמיג, האם הצמיג נהנה מהתנגדות גלגול נמוכה אשר מפחיתה את צריכת הדלק ובכך למעשה מורידה את העלות הכוללת של הצמיג ביחס לצמיגים לרכב אשר אינם חוסכים בדלק. 

צמיגים לרכב במבצע 

כיום יש מוסכים ומשווקי צמיגים רבים והבחירה ביניהם קשה, ניתן לבחור ע"י השוואת המחיר של אותו הצמיג בדיוק בקלות רבה ע"י אתרי האינטרנט המציעים זאת, בנוסף יש לשים לקבלת שירות מלא כמו שניתן ע"י חברת אוטו טייר שכולל פירוק, איזון, הרכבה ושסתום.  
אוטו טייר משקיעה מאמצים רבים שניהול משא ומתן מול הספקים הגדולים בשוק על מנת לאפשר ללקוחתיה לרכוש צמיגיםם איכותיים במחירים הטובים ביותר האפשריים וזאת כמובן  מבלי לפגוע בשירות . 
השירות חשוב מאוד שכן הוא דואג שהצמיגים הורכבו כהלכה ובצורה בטיחותית. 

רכישת צמיגים לרכב - אוטו טייר 

רכישת הצמיגים לרכב באתר אוטו טייר הינה בעלת יתרונות רבים שבהם מרכזי התקנה רבים הפזורים ברחבי הארץ, קבלת הצמיגים מהיבואן הרשמי בנוסף ל-4 שנות אחריות, מחיר סופי שניתן לראותו באתר ללא הפתעות נוספות במהלך ההתקנה ומבחר עצום של צמיגים מכל החברות והיבואנים המובילים. 

אוטו טייר משווקת צמיגים לרכב במבצע של כל מותגי הצמיגים המובילים בעולם ולכן אנו מייעצים ללקוחותינו ללא תלות ביבואן כזה או אחר, דבר המקנה ללקוח את המידע האמין והמדויק ביותר במהלך התאמת הצמיג המוצע לדרישות הרכב וסגנון הנהיגה האינדיוידואלי של כל נהג ונהגת.  

לסיכום 

חברת אוטו טייר ממליצה לרכוש את הצמיגים האיכותיים ביותר שיש באפשרותכם לרכוש על מנת להבטיח את בטיחות הנסיעה, נוחות הנסיעה ואורך חיי צמיג ארוכים יותר שמעשית מפחיתים בטווח הארוך מעלות הצמיג. 
כיום בעקבות שינויים בשוק הצמיגים ישנה אפשרות אמיתית לרכוש צמיגים איכותיים במחירים נמוכים משמעותית משהיו ע"יי השוואה נכונה בין משווקי הצמיגים השונים, יש לוודא כי המחירים כוללים שירות מלא והצמיגים בעלי 4 שנות אחריות מהיבואנים, ניתן לראות את המבצעים השונים המוצעים בכל מידה ומידה שהינכם צריכים לרכבכם ולהינות מהמאמצים שמשקיעה חברת אוטו טייר. 

בברכת נסיעה טובה ובטוחה. 
טואול - בניית אתרים